O nás

Prečo názov Dream Care? Jednoduchá odpoveď – „VYSNÍVANÁ STAROSTLIVOSŤ“.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Masážny salón Dream care so skúseným personálom s dlhoročnou praxou

Vám chce poskytnúť najvyššiu úroveň našich služieb. Príďte si oddýchnuť, načerpať novú energiu a nájsť to pravé uvoľnenie a relax v príjemnom prostredí práve u nás. Môžete si vybrať zo širokej ponuky masáží.

Relax

Salón je štýlovo zariadený a naplnený príjemnou energiou, ktorú oceníte ak vstúpite do našich priestorov. Príjemné prostredie plné pohody, kľudu a vône, pozitívnej energie, vždy s kvalitnou masážou.
Personál

Mgr. Dana Pražienková

Pochádzam z malej dedinky na Horehroní, ale momentálne žijem v Žiline. Už od mala som mala blízky vzťah k ľuďom – kočikovanie detí, pomoc starším ľuďom, atď. Tak som sa rozhodla pokračovať v tejto ceste. Študovala som na Slovenskej zdravotníckej univerzite v Bratislave odbor fyzioterapia s dosiahnutým titulom – magister. Veľa ľudí nevie, čo to vlastne znamená. My sa o Vás staráme, keď ste po úraze, alebo máte nejaké bolesti. Nakoľko sme fyzioterapeuti, naša kvalifikácia umožňuje vykonávať aj masáže. V súčasnosti mám 6-ročnú prax v obore. Pracovala som v kúpeľoch Turčianske Teplice, v Rajci na Rehabilitácií a v zahraničí. V auguste 2015 som si povedala: „dosť, chcem pomáhať ľuďom v mojej krajine. Idem domov“..A tak som tu a práve Vám chcem pomôcť. Ovládam klasické, reflexné a rôzne druhy relaxačných masáží. Svoju prácu neberiem len ako povolanie, ale aj ako moje hobby. Preto neváhajte a otestujte moje schopnosti a posúďte sami.

"Svoje odborné vedomosti a profesionálne zručnosti si neustále rozširujem sústavným vzdelávaním..."